Copyright © 2021
by "Studio Firan"
All Rights reserved
E-Mail: studiofiran@studiofiran.com
Firany do salonu, Firany gotowe Firany nowoczesne Firany na szelkach Firany na kółkach Firany na przelotkach Firany na metry Usługa montażu Usługa prania upinania Akcesoria Dekoracyjne Zasłony do salonu Zasłony gotowe Zasłony na szelkach Zasłony na przelotkach Zasłony na kółkach Zasłony na szelkach Zasłony na metry Szycie firan na taśmie. Szycie na miarę Szycie firan Szycie firan w tunel Szycie firan na taśmie Szycie firan na kółkach Szycie firan na szelkach Szycie zasłon Szycie zasłon na taśmie Szycie zasłon na kółkach Rolety, obrusy Rolety Dzień i Noc Rolety rzymskie Rolety rzymskie z tkanin zasłonowych Rolety rzymskie z tkanin firanowych Obrusy gotowe Obrusy szyte na miarę Tkaniny z metra

Usługa szycia

Wszystkie nasze dekoracje szyjemy u Nas na miejscu.
Nie wysyłamy tkanin w świat ;) .  Dlatego też możemy wszystko ustalić z klientem. Rozmiary i umieszczenie całej dekoracji.  Fakt że wszystko jest szyte na miejscu powoduje, że nie narażamy tkanin na uszkodzenia w transporcie i nie tracimy czasu na przesyłki kurierskie.  Dodatkowo jest osobisty kontakt krawcowej  z klientem powoduje łatwiejsze zrozumienie oczekiwań i efektu końcowego. Poza tym jest dużo łatwiej jest nanosić zmiany.  Ta usługa jest też dostępna, jeśli tkaniny zakupiłeś w innym miejscu, na pewno pomożemy w szyciu .

Wszystkie dekoracje szyjemy na konkretny wymiar .

Nasze prace można spotkać w domach prywatnych I hotelach z calego regionu i kraju

Zapraszamy wiec do zapoznania sie z naszą ofertą I poznania bliżej
Realizujemy potrzeby klientów indywidualnych
RESTAURACJI  / HOTELI  / DOMÓW WESELNYCH


W naszej ofercie znajdziesz:
Firany,  Zasłony, Rolety rzymskie i inne,  Tkaniny dekoracyjne zasłonowe, Welury ,   Tkaniny obiciowe,  Tkaniny obrusowe,     Woale i Tkaniny gładkie bez wzorów, Koraliki obszywki,   Taśmy marszczące do wszycia, kółeczka dekoracyjne, system WAVE, KSy, Karnisze Elektryczne.

Pamiętaj jednak iż bez ubrania , jesteś naga . Tak samo jest z twoim oknem . Proponujemy więc rozwiązania , które pomogą ci ubrać wnętrze i okno . Tym samym przedstawiamy kilka różnych możliwości .Zapraszamy do Naszego Salonu , w celu omówienia szczegółów , dokładnej wyceny i pomiarów .

Możemy też dojechać na umówione spotkanie 
Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie .
Zapraszamy więc do kontaktu .
 
 
Znajdziesz nas pod adresem :

SALON FIRAN i ZASŁON
ul. Sikorskiego 120  18-400 Łomża   tel :(086) 216-91-46

studiofiran@studiofiran.com          studio.firan@gmail.com

Zapraszamy w Godzinach

Poniedziałek - Piątek  10:00 - 18:00   Sobota 10:00 - 14:00