Usługa Projektowania, Szycia i Montażu Firan

Tak . W naszej ofercie Usługa zaprojektowania dekoracji i całego jej montażu. Zapewniamy ci pełną opiekę podczas tworzenia całej dekoracji, już podczas wstępnej fazy remontu.

Usługa zaczyna się od naszej wizyty u ciebie. Robimy wszystkie niezbędne pomiary i analizujemy ustawienia karniszy, listew, rolet, mebli i zabudowy.

Upewniamy się że zaproponowana przez nas kompozycja idealnie w pasuje się w przestrzeń na nią przeznaczoną. Analizujemy też wybór odpowiednich firan i zasłon, ich kolorystykę i fakturę.

Całą dekorację po uszyciu montujemy. Działamy kompleksowo,

Zamontujemy karnisze, listwy ks, i rolety rzymskie.
Wszystko ustalamy indywidualnie. Zapraszamy więc do kontaktu .Umów wizytę i zobacz jakie masz opcje do wyboru.

Wszystkie nasze dekoracje szyjemy u Nas na miejscu.
Nie wysyłamy tkanin w świat 😉 .  Dlatego też możemy wszystko ustalić z klientem. Rozmiary i umieszczenie całej dekoracji.  Fakt że wszystko jest szyte na miejscu powoduje, że nie narażamy tkanin na uszkodzenia w transporcie i nie tracimy czasu na przesyłki kurierskie.  Dodatkowo jest osobisty kontakt krawcowej  z klientem powoduje łatwiejsze zrozumienie oczekiwań i efektu końcowego. Poza tym jest dużo łatwiej jest nanosić zmiany.  Ta usługa jest też dostępna, jeśli tkaniny zakupiłeś w innym miejscu, na pewno pomożemy w szyciu .


Wszystkie dekoracje szyjemy na konkretny wymiar .
Nasze prace można spotkać w domach prywatnych I hotelach z całego regionu i kraju
Zapraszamy wiec do zapoznania się z naszą ofertą I poznania bliżej
Realizujemy potrzeby klientów indywidualnych
RESTAURACJI  / HOTELI  / DOMÓW WESELNYCH