Kontakt

Znajdziesz nas pod adresem :
SALON FIRAN i ZASŁON
ul. Sikorskiego 120  18-400 Łomża   tel : 577 512 412

Zadzwoń

Adresy e-mail studiofiran@studiofiran.com          studio.firan@gmail.com

Zapraszamy w Godzinach

Poniedziałek – Piątek  10:00 – 18:00

Sobota 10:00 – 14:00

 • Karnisze Aluminiowe KS’y
  Listwy KS – Karnisze aluminiowe Stosujemy je jako alternatywę dla karniszy tradycyjnych. KS’y są bardzo łatwe w montażu. Przy wielu dekoracjach trzeba zastosować większą szerokość między firaną a zasłoną. Dzięki nim możesz dowolnie ustawiać szerokości miedzy listwami, dodatkowo dowolnie wyginać do 90 Stopni. Profile są aluminiowe pomalowane w 2 kolorach ( Biel i Czerń ). … Czytaj więcej.
 • Firanki Tkaniny
  Tkaniny, zasłony, firanki. Specjalizujemy się w tkaniach dekoracyjnych firanowych, dekoracyjnych zasłonowych , a także obrusowych. Dla twojej wygody podzieliliśmy je na kategorie : HaftowaneGładkie – PodkładyZ przeróżnymi wzoramiGipiuroweJednobarwneDrukowaneZasłony we wzoryBlackouty i DIMOUTyTkaniny dekoracyjne zasłonoweWelury, VelvetyObrusoweWoale bez wzorówPrzeróżne siateczki Tworząc ofertę skupiliśmy się na jakości i powtarzalności tkanin. Posiadamy dostawców z całej Europy. Przy wyborze tkanin, … Czytaj więcej.
 • Są takie chwile że trzeba spróbować czegoś nowego
  Rok 2021 to bardzo specyficzny rok. Rok pełen obaw i przemyśleń. Może pora pójść inną drogą ?. Może spróbować czegoś innego. Po wielu przemyśleniach zapadła decyzja. Tak Spróbujmy czegoś nowego . Tak spróbujmy –
 • Jak zmierzyć Okno pod firany, zasłony, Rolety ?
  Bardzo często podczas rozmów, z klientami w naszym Salonie, spotykamy się z problemem właściwego podania rozmiarów. Jak widać, okazuje się że nie jest to wcale prosta sprawa i właściwe pobranie wymiarów stwarza wiele kłopotów. Zastanawiamy się czy dobrze to robimy, a może poprosić kogoś o pomoc. Dziś zajmijmy się firanami i zasłonami. Rolety innym razem … Czytaj więcej.