Copyright © 2021
by "Studio Firan"
All Rights reserved
E-Mail: studiofiran@studiofiran.com
Firany do salonu, Firany gotowe Firany nowoczesne Firany na szelkach Firany na kółkach Firany na przelotkach Firany na metry Usługa montażu Usługa prania upinania Akcesoria Dekoracyjne Zasłony do salonu Zasłony gotowe Zasłony na szelkach Zasłony na przelotkach Zasłony na kółkach Zasłony na szelkach Zasłony na metry Szycie firan na taśmie. Szycie na miarę Szycie firan Szycie firan w tunel Szycie firan na taśmie Szycie firan na kółkach Szycie firan na szelkach Szycie zasłon Szycie zasłon na taśmie Szycie zasłon na kółkach Rolety, obrusy Rolety Dzień i Noc Rolety rzymskie Rolety rzymskie z tkanin zasłonowych Rolety rzymskie z tkanin firanowych Obrusy gotowe Obrusy szyte na miarę Tkaniny z metra

 
  
 

Rolery Roleta Dzień i NOC

Roleta dzień i noc
roleta dzień noc Łomża
System - Rolery Dzień i Noc - Na mechaniźnie Łańcuszkowym Obie rolety ( tkaniny ) są zainstalowane na jednej szynie .
Jest to alternatywa dla tych, którzy mają mało miejsca na 2 rolety, lub samą zasłonę. Mechanizm pracuje tak samo jak tradycyjny. Ciągniesz łańcuszek i roleta zwija tkaninę. Są 2 łańcuszki każdy na stronę

Całą roletę można spokojnie demontować , rozkładać i prać, a także wymienić tkaninę na inną.

Cała Roleta Dzień Noc jest uszyta na wymiar. Roleta będzie dokładnie dopasowana do wnęki okiennej lub ramy okiennej . Rozmiar rolety docinamy co do centymetra.

Dzięki rolecie DZIEŃ NOC - można zrezygnować z zasłon i karniszy , zachowująć funkcje ozdobne i zacieniające . Wszystko zależy od upodobań inwestora.

Rolety montuje się specjalnymi uchwytami,które są w zestawie, do ściany lub sufitu. 
W naszej ofercie znajdziesz:
Firany,  Zasłony, Rolety rzymskie i inne,  Tkaniny dekoracyjne zasłonowe, Welury ,   Tkaniny obiciowe,  Tkaniny obrusowe,     Woale i Tkaniny gładkie bez wzorów, Koraliki obszywki,   Taśmy marszczące do wszycia, kółeczka dekoracyjne, system WAVE, KSy, Karnisze Elektryczne.

Pamiętaj jednak iż bez ubrania , jesteś naga . Tak samo jest z twoim oknem . Proponujemy więc rozwiązania , które pomogą ci ubrać wnętrze i okno . Tym samym przedstawiamy kilka różnych możliwości .Zapraszamy do Naszego Salonu , w celu omówienia szczegółów , dokładnej wyceny i pomiarów .

Możemy też dojechać na umówione spotkanie 
Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie .
Zapraszamy więc do kontaktu .
 
 
Znajdziesz nas pod adresem :

SALON FIRAN i ZASŁON
ul. Sikorskiego 120  18-400 Łomża   tel :(086) 216-91-46

studiofiran@studiofiran.com          studio.firan@gmail.com

Zapraszamy w Godzinach

Poniedziałek - Piątek  10:00 - 18:00   Sobota 10:00 - 14:00