Copyright © 2021
by "Studio Firan"
All Rights reserved
E-Mail: studiofiran@studiofiran.com
Firany do salonu, Firany gotowe Firany nowoczesne Firany na szelkach Firany na kółkach Firany na przelotkach Firany na metry Usługa montażu Usługa prania upinania Akcesoria Dekoracyjne Zasłony do salonu Zasłony gotowe Zasłony na szelkach Zasłony na przelotkach Zasłony na kółkach Zasłony na szelkach Zasłony na metry Szycie firan na taśmie. Szycie na miarę Szycie firan Szycie firan w tunel Szycie firan na taśmie Szycie firan na kółkach Szycie firan na szelkach Szycie zasłon Szycie zasłon na taśmie Szycie zasłon na kółkach Rolety, obrusy Rolety Dzień i Noc Rolety rzymskie Rolety rzymskie z tkanin zasłonowych Rolety rzymskie z tkanin firanowych Obrusy gotowe Obrusy szyte na miarę Tkaniny z metra

Rolery Austriackie szycie

Proponujemy usługę uszycia i montażu rolety austriackiej wraz z kompletnym mechanizmem.

Jest to odrobinę inny mechanizm niż tradycyjna roleta rzymska. W rolecie austriackiej też możesz stosować wiele tkanin, jednak tu sam mechanizm na tworzyć pewną bufoniastość. Tkanina nie jest rozciągnięta na prosto, a tworzy bardzo efektowne falki.

Tkaninę można razie potrzeby, w 2 minuty, zdemontować tkaninę od mechanizmu, uprać ją, a także zastąpić inną.

Roleta montowana jest do ściany, sufitu, bądź też ramy okna na uchwytach bezinwazyjnych. 

Nasze rolety są oparte na mechanizmie łańcuszkowym.
Są to mechanizmy , które są wyposażone w łańcuszek (z boku rolety) do zwijania i rozwijania rolety . Dodatkowo wszystkie elementy ruchome są schowane w szynę ,dzięki czemu są niewidoczne ,a całość jest estetyczna.

W rolecie możemy zastosować tkaniny z naszej oferty, bądź też już posiadaną tkaninę przez klienta

Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów
dav
W naszej ofercie znajdziesz:
Firany,  Zasłony, Rolety rzymskie i inne,  Tkaniny dekoracyjne zasłonowe, Welury ,   Tkaniny obiciowe,  Tkaniny obrusowe,     Woale i Tkaniny gładkie bez wzorów, Koraliki obszywki,   Taśmy marszczące do wszycia, kółeczka dekoracyjne, system WAVE, KSy, Karnisze Elektryczne.

Pamiętaj jednak iż bez ubrania , jesteś naga . Tak samo jest z twoim oknem . Proponujemy więc rozwiązania , które pomogą ci ubrać wnętrze i okno . Tym samym przedstawiamy kilka różnych możliwości .Zapraszamy do Naszego Salonu , w celu omówienia szczegółów , dokładnej wyceny i pomiarów .

Możemy też dojechać na umówione spotkanie 
Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie .
Zapraszamy więc do kontaktu .
 
 
Znajdziesz nas pod adresem :

SALON FIRAN i ZASŁON
ul. Sikorskiego 120  18-400 Łomża   tel :(086) 216-91-46

studiofiran@studiofiran.com          studio.firan@gmail.com

Zapraszamy w Godzinach

Poniedziałek - Piątek  10:00 - 18:00   Sobota 10:00 - 14:00