Rolety Rzymskie

W naszej Ofercie mamy kompleksową usługę uszycia i montażu rolety rzymskiej wraz z kompletnym mechanizmem

Taka roleta jest to bardzo popularnym i wygodnym rozwiązaniem. W naszej ofercie mamy mechanizmy do rolet, które oparliśmy na systemie łańcuszkowym.

Podczas podnoszenia rolety łańcuszek kręci się w koło na specjalnym hamulcu powodując podnoszenie lub opuszczanie rolety. Dodatkowo łańcuszek może być różnej długości i koloru.

Co jest bardzo ciekawe, wszystkie elementy ruchome są schowane w szynę ,dzięki czemu są niewidoczne ,a całość jest estetyczna. Sam montaż rolety ( już uszytej ) na ścianie lub oknie zajmuje kilka minut.

Całość się po prostu zapina w specjalne uchwyty dostępne w zestawie. Roletę można też zainstalować bezinwazyjnie stosując odpowiednie przejściówki. Dzięki czemu nie musimy kaleczyć ram okna i tracić jego gwarancji.

Roleta rzymska nadaje się do prania ?.

„Rozbrojenie” całej rolety zajmuje 2 minuty i można odpiąć tkaninę od mechanizmu. Tkaninę też można wymienić na inną zachowując przy tym mechanizm.

Do rolety rzymskiej możemy zastosować tkaniny z naszej oferty, a także posiadane przez klienta. Zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów.