Przelotki Kółeczka

Przelotki Dekoringi

Dekoringi, przelotki, kółeczka. Jest to inny sposób montażu dekoracji

Kółka są wypalane na tkaninę . Jest to alternatywa dekoracji. Zastępują taśmę marszczącą. Nabijamy kółka na tkaninach zasłonowych, firankach, welurach, tkaninach obiciowych. Zainstalujemy je też na tkaninie powierzonej przez klienta. Zastosowanie tej metody pozwala zmienić kółeczko w razie uszkodzenia, nie niszcząc tkaniny, zastosować inny kolor kółeczka. Pod wypaleniem stosujemy specjalne usztywnienie, które dodatkowo naciąga tkaninę i powoduje efekt fal.

Kółeczka mają też kilka rozmiarów i kształtów. Dostępne też w wielu kolorach.
Kółeczka pierzemy razem z tkaniną, możemy je też wymienić na inny kolor podczas wymiany całej dekoracji.

Podczas montażu kółeczek, pod tkaninę wszywamy specjalne usztywnienie, które zwiększa efekt falistości całej dekoracji. Aby zapewnić większą wytrzymałość otwory na przelotki są wypalane, tak wypalane w tkaninie specjalistyczną maszyną. Sposób wypalenia zabezpiecza tkaninę przez pruciem, a także pozwala na samodzielną wymianę kółeczek, na inny kolor w razie potrzeby.

 • Karnisze Aluminiowe KS’y
  Listwy KS – Karnisze aluminiowe Stosujemy je jako alternatywę dla karniszy tradycyjnych. KS’y są bardzo łatwe w montażu. Przy wielu dekoracjach trzeba zastosować większą szerokość między firaną a zasłoną. Dzięki nim możesz dowolnie ustawiać szerokości miedzy listwami, dodatkowo dowolnie wyginać do 90 Stopni. Profile są aluminiowe pomalowane w 2 kolorach ( Biel i Czerń ). … Czytaj więcej.
 • Firanki Tkaniny
  Tkaniny, zasłony, firanki. Specjalizujemy się w tkaniach dekoracyjnych firanowych, dekoracyjnych zasłonowych , a także obrusowych. Dla twojej wygody podzieliliśmy je na kategorie : HaftowaneGładkie – PodkładyZ przeróżnymi wzoramiGipiuroweJednobarwneDrukowaneZasłony we wzoryBlackouty i DIMOUTyTkaniny dekoracyjne zasłonoweWelury, VelvetyObrusoweWoale bez wzorówPrzeróżne siateczki Tworząc ofertę skupiliśmy się na jakości i powtarzalności tkanin. Posiadamy dostawców z całej Europy. Przy wyborze tkanin, … Czytaj więcej.
 • Są takie chwile że trzeba spróbować czegoś nowego
  Rok 2021 to bardzo specyficzny rok. Rok pełen obaw i przemyśleń. Może pora pójść inną drogą ?. Może spróbować czegoś innego. Po wielu przemyśleniach zapadła decyzja. Tak Spróbujmy czegoś nowego . Tak spróbujmy –
 • Jak zmierzyć Okno pod firany, zasłony, Rolety ?
  Bardzo często podczas rozmów, z klientami w naszym Salonie, spotykamy się z problemem właściwego podania rozmiarów. Jak widać, okazuje się że nie jest to wcale prosta sprawa i właściwe pobranie wymiarów stwarza wiele kłopotów. Zastanawiamy się czy dobrze to robimy, a może poprosić kogoś o pomoc. Dziś zajmijmy się firanami i zasłonami. Rolety innym razem … Czytaj więcej.