O Nas

Chcemy się bliżej Państwu przedstawić. Salon Firan i Zasłon

– Tkaninami zajmujemy się od 2005 roku. Od samego początku działalności zajmowaliśmy się szyciem firan i zasłon a także kompleksową dekoracją okien. Celem jaki nam przyświecał było zaoferowanie klientowi indywidualnego podejścia i zapewnienie jak najlepszego zrozumienia. Przez cały czas pracy z klientami skupialiśmy się na Walorach estetycznych i zapewnieniu jak najlepszej funkcjonalności całej kompozycji. Dodatkowo byliśmy czas skupieni na Wyspecjalizowaniu technik projektowania, szycia i montażu dekoracji. Czasy się zmieniały i klienci szukali coraz to nowych rozwiązań i tkanin. Przez cały czas staramy się podnosić nasze kwalifikacje i umiejętności, aby nadążyć  za trendami i oczekiwaniami klientów, a czasem nawet być ich autorami. Po tylu latach pracy wiemy jedno jakość i powtarzalność tkanin gwarantuje zadowolenie klienta. Wyselekcjonowaliśmy Dostawców, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość.

Równocześnie, dla wygody klientów i oszczędności czasu, dodaliśmy do oferty usługi projektowania i pomiaru na miejscu u klienta. Wiążę się to z dojazdem na miejsce i oględzinami całej kompozycji

Cały czas pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty i tak dodaliśmy tkaniny specjalistyczny, obrusowe, obiciowe, a także produkty do ubierania krzeseł i stołów. Dzięki temu wiemy że dostarczamy Wam produkty wysokie jakościowo, wytrzymałe i spełniające wasze potrzeby, jako użytkownika.


Oprócz kompleksowej  usługi szycia, możesz też zakupić same tkaniny z metra i elementy do rolet. 


Mamy też usługę serwisu rolet rzymskich i wymiany elementów i tkanin na inne.
Naszą pracę można spotkać w domach prywatnych, restauracjach, domach weselnych i hotelach w całym kraju.


Pracujemy też z projektantami i docieramy do klientów na pomiary z próbnikami i wzornikami i omawiamy potrzeby na miejscu. Wspólnie ustalimy co możemy zaproponować i jak zrealizować całą kompozycję.


Zapraszamy do kontaktu i współpracy.