Listwy Aluminiowe KS’y

Listwy KS – Karnisze aluminiowe

Stosujemy je jako alternatywę dla karniszy tradycyjnych. KS’y są bardzo łatwe w montażu. Przy wielu dekoracjach trzeba zastosować większą szerokość między firaną a zasłoną.

Dzięki nim możesz dowolnie ustawiać szerokości miedzy listwami, dodatkowo dowolnie wyginać do 90 Stopni. Profile są aluminiowe pomalowane w 2 kolorach ( Biel i Czerń ).

Bardzo łatwo można je przycinać i dostosować do odpowiedniej długości. Montaż z powodzeniem można wykonać na suficie twardym ( beton, strop ), przy pomocy kołków szybkiego montażu, a także w suficie podwieszanym, płycie gipsowo-kartonowej, też przy zastosowaniu odpowiednich kołków.
Bardzo fajnym rozwiązaniem są też agrafki, które wpinasz dowolnie i nie musisz pilnować kolejności agrafek podczas montażu tkaniny po praniu. Ksy zastąpują dowolny karnisz PCV.
Pamiętaj – docinamy je do dowolnej długości.  Są też dostępne w bieli i czerni.

 • Karnisze Aluminiowe KS’y
  Listwy KS – Karnisze aluminiowe Stosujemy je jako alternatywę dla karniszy tradycyjnych. KS’y są bardzo łatwe w montażu. Przy wielu dekoracjach trzeba zastosować większą szerokość między firaną a zasłoną. Dzięki nim możesz dowolnie ustawiać szerokości miedzy listwami, dodatkowo dowolnie wyginać do 90 Stopni. Profile są aluminiowe pomalowane w 2 kolorach ( Biel i Czerń ). … Czytaj więcej.
 • Firanki Tkaniny
  Tkaniny, zasłony, firanki. Specjalizujemy się w tkaniach dekoracyjnych firanowych, dekoracyjnych zasłonowych , a także obrusowych. Dla twojej wygody podzieliliśmy je na kategorie : HaftowaneGładkie – PodkładyZ przeróżnymi wzoramiGipiuroweJednobarwneDrukowaneZasłony we wzoryBlackouty i DIMOUTyTkaniny dekoracyjne zasłonoweWelury, VelvetyObrusoweWoale bez wzorówPrzeróżne siateczki Tworząc ofertę skupiliśmy się na jakości i powtarzalności tkanin. Posiadamy dostawców z całej Europy. Przy wyborze tkanin, … Czytaj więcej.
 • Są takie chwile że trzeba spróbować czegoś nowego
  Rok 2021 to bardzo specyficzny rok. Rok pełen obaw i przemyśleń. Może pora pójść inną drogą ?. Może spróbować czegoś innego. Po wielu przemyśleniach zapadła decyzja. Tak Spróbujmy czegoś nowego . Tak spróbujmy –
 • Jak zmierzyć Okno pod firany, zasłony, Rolety ?
  Bardzo często podczas rozmów, z klientami w naszym Salonie, spotykamy się z problemem właściwego podania rozmiarów. Jak widać, okazuje się że nie jest to wcale prosta sprawa i właściwe pobranie wymiarów stwarza wiele kłopotów. Zastanawiamy się czy dobrze to robimy, a może poprosić kogoś o pomoc. Dziś zajmijmy się firanami i zasłonami. Rolety innym razem … Czytaj więcej.