Karnisze Elektryczne

Dostępne w naszej ofercie,karnisze są w pełni zautomatyzowane i bardzo łatwe w obsłudze. Karnisze pozwolą tak zaprojektować i wykonać całą dekorację aby wszystko pracowało po kliknięciu jednego guzika na Pilocie bądź Smartfonie. Możemy zaproponować kilka wariantów pracy karniszy.
Od środka na boki , z Prawej na lewą ( lub odwrotnie ), każde okno może być otwierane lub zasłaniane równocześnie, a także osobno. Na jednym urządzeniu możemy ustawić MAX 6 urządzeń. Komunikacja odbywa się na zasadzie WIFI i radiowej. Można też zdalnie przez Internet komunikować się z mechanizmem.

i Tak :
Jeśli są zainstalowane 2 karnisze w jednym pomieszczeniu można je zaprogramować, aby równocześnie zaczęły pracować.  Do ich sterowania najczęściej używa się pilota. Fajną ciekawostką jest też standardowa opcja wprawienia karniszy w ruch po delikatnym szarpnięciu tkaniny. Wystarczy popchnąć Tkaninę i mechanizm zacznie pracować.

Do pracy Karnisza potrzeba prądu 230V ( dostępnego w miejscu instalacji silników).

Jak widać na firmach silniki na karniszach są pochowane za dekoracjami. Dzięki czemu nie widać instalacji. Dobrze jest na etapie projektowania omówić z nami montaż takich karniszy. Idealnym połączeniem do karnisza elektrycznego jest sufit podwieszany, który zasłoni całą ich konstrukcję i instalację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.