Karnisze Elektryczne

Karnisze na Mechanizmie elektrycznym, który znajdziecie w naszej ofercie. Są one w pełni zautomatyzowane

i bardzo łatwe w obsłudze. Karnisze pozwolą tak zaprojektować i wykonać całą dekorację, aby wszystko pracowało po kliknięciu jednego guzika na Pilocie bądź Smartfonie. Możemy zaproponować kilka wariantów pracy karniszy.
Od środka na boki, z Prawej na lewą (lub odwrotnie), każde okno może być otwierane lub zasłaniane równocześnie, a także osobno. Na jednym pilocie możemy zaprogramować maksymalnie 6 karniszy. Komunikacja z karniszami elektrycznymi odbywa się przez WiFi, które jest dostępne w pomieszczeniu, aplikacje na telefon, a także dedykowanego pilota. Możecie się też zdalnie przez Internet komunikować się z mechanizmem.

i Tak :
Jeśli są zainstalowane 2 karnisze w jednym pomieszczeniu, można je zaprogramować, aby równocześnie zaczęły pracować.  Do ich sterowania najczęściej używa się pilota. Fajną ciekawostką jest też standardowa opcja wprawienia karniszy w ruch po delikatnym szarpnięciu tkaniny. Wystarczy popchnąć Tkaninę i mechanizm zacznie pracować.

Do pracy Karnisza potrzeba prądu 230V (dostępnego w miejscu instalacji silników).

Jak widać na firmach silniki na karniszach są pochowane za dekoracjami. Dzięki czemu nie widać instalacji. Dobrze jest na etapie projektowania omówić z nami montaż takich karniszy. Idealnym połączeniem do karnisza elektrycznego jest sufit podwieszany, który zasłoni całą ich konstrukcję i instalację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *