Opublikowano Dodaj komentarz

Są takie chwile że trzeba spróbować czegoś nowego

Rok 2021 to bardzo specyficzny rok. Rok pełen obaw i przemyśleń. Może pora pójść inną drogą ?. Może spróbować czegoś innego. Po wielu przemyśleniach zapadła decyzja. Tak Spróbujmy czegoś nowego .

Tak spróbujmy –

Po wielu przemyśleniach pojawił się pomysł szycia odzieży ochronnej dla personelu. I tak pojawił się Fartuch ochronny dla Personelu z przeznaczeniem:

  • gastronomia (kuchnie, restauracje, hotele)
  • domowe gotowanie i grillowanie
  • cukiernie i piekarnie
  • przemysł spożywczy
  • sklepy 
  • zakłady fryzjerskie

Przy jego projektowaniu skupiliśmy się na maksymalnym wykorzystaniu powierzchni do ochrony i wygodzie poruszania, aby zapewnić maksymalną wydajność. Idealnie nadaje się do ciężkiej pracy na kuchni chroniąc ubranie i a także przy obsłudze klientów. Łatwo utrzymać go w czystości, dzięki zastosowaniu tkaniny z przeznaczeniem na odzież roboczą.

Tak oto stawiamy pierwsze kroki w nowym, a zarazem ciekawym segmencie rynku. Mamy wielką nadzieję, że nasze pomysły spodobają się potencjalnym klientom i docenią nasz trud, czas procesu twórczego i będą regularnie wracać .

Opublikowano Dodaj komentarz

Jak zmierzyć Okno pod firany, zasłony, Rolety ?

Bardzo często podczas rozmów, z klientami w naszym Salonie, spotykamy się z problemem właściwego podania rozmiarów. Jak widać, okazuje się że nie jest to wcale prosta sprawa i właściwe pobranie wymiarów stwarza wiele kłopotów. Zastanawiamy się czy dobrze to robimy, a może poprosić kogoś o pomoc. Dziś zajmijmy się firanami i zasłonami. Rolety innym razem 😉

podczas rozmowy z klientem bardzo często spotykamy się z tym pytaniem.

Proszę Pani, jak zmierzyć okno aby było dobrze. ?

No właśnie, Dobrze. Wszystko zależy od tego, co mierzymy( pod jaką dekorację i jaki efekt finalny chcemy osiągnąć i .

Na wstępie musimy ustalić na czym zamontować całą dekorację.

Czy będzie to karnisz rurkowy popularna rurka z kółkami

czy listwa PCV sufitowa,

czy też listwa aluminiowa KS,

a może karnisz elektryczny.

Dlaczego jest to tak ważne, aby od razu ustalić z jakiego mechanizmu podczepiania skorzystamy. Każdy z nich ma inne elementy do podpięcia tkaniny. W jednym ( nr w rurce ) są standardowo żabki, które bardzo często są w zestawie z karniszem, a w innych agrafki lub ślimaki. Każdy z tych elementów wpina się inaczej i od innego miejsca należy mierzyć.

A jeszcze jedna, dość ważna wskazówka. Wybierzmy metrówkę rozciąganą. Odradzamy mierzenie taśmami budowlanymi czy miernikami laserowymi. Po prostu zwykła metrówka jest najpewniejszym narzędziem